VASS PR

Grev Turegatan 10
114 46 Stockholm
info@vasspr.com
08 796 94 44

SHOWROOM

Måndag-Fredag
09:00 – 17:00
info@vasspr.com
08 796 94 44

Är du intresserad av anställning eller praktik?

 För tillfället finns det inga lediga tjänster, men skicka gärna en spontanansökan med CV och personligt brev och berätta mer om dig själv till ansokning@vasspr.com

Ida-Sofia KlingsporManaging Director
+46 (0) 8 796 94 44
idasofia@vasspr.com

Kristin BohmanHead of Operations
+46 (0) 727 18 15 16
kristin@vasspr.com

Jennie GöthbergSenior Account Manager
+46 879 69 444
jennie@vasspr.com

Rakel EkendahlAccount Manager
+46 (0) 707 73 71 76
rakel@vasspr.com

Aimee NordHead of Digital

aimee@vasspr.com

Rebecka StrömbergAccount Manager
+46 (0) 700 51 52 98
rebecka@vasspr.com

Nicole StefanssonPR Assistant
+46 879 69 444
nicole@vasspr.com

Caroline Höijer SandbergPR Assistant
+46 879 69 444
caroline@vasspr.com

Sanna RocksbergAccount Manager (maternity leave)
+46 (0) 734 40 12 02
sanna@vasspr.com

VASS PR

Grev Turegatan 10
114 46 Stockholm
info@vasspr.com
08 796 94 44

SHOWROOM

Måndag-Fredag
09:00 – 17:00
info@vasspr.com
08 796 94 44

Är du intresserad av anställning eller praktik?

För tillfället finns det inga lediga tjänster.

Vi tar emot praktik följande perioder då vi är måna om att erbjuda en utvecklande och givande praktik under strukturerade former.

Block 1: 15 januari – 14e juni
Block 2: 1 juni – 1 september
Block 3: 20e augusti – 20e december

Endast ansökningar som skickas till application@vassproductions.com tas i beaktning. Skriv tydligt i ämnesraden om du vill praktisera inom PR, MEDIA eller EVENT samt vilket block. Vi ser gärna att du söker till max en avdelning.