VASS PR

Grev Turegatan 10
114 46 Stockholm
info@vasspr.com
08 796 94 44

SHOWROOM

Måndag – Fredag 09:00 – 17:00
info@vasspr.com
08 796 94 44

Är du intresserad av anställning eller praktik?

 För tillfället finns det inga lediga tjänster, men skicka gärna en spontanansökan med CV och personligt brev och berätta mer om dig själv till ansokning@vasspr.com

Ida-Sofia KlingsporManaging Director
+46 (0) 8 796 94 44
idasofia@vasspr.com

Kristin BohmanChief Operating Officer
+46 (0) 727 18 15 16
kristin@vasspr.com

Jennie StempelPublic Relations Director
+46 (0) 704 58 28 03
jennie@vasspr.com

Aimee NordDigital Marketing Director
+46 (0) 72 70 11 516
aimee@vasspr.com

Susanna SjöbergSenior Public Relations Advisor
+46 (0) 707 17 11 27
susanna@vassproductions.com

Rebecka StrömbergSenior Project Manager
+46 (0) 700 51 52 98
rebecka@vasspr.com

Carolina HägglundPublic Relations Advisor
+46 (0) 727 33 15 16
carolina@vassproductions.com

Cherie Karlsson GloverSocial Media Manager
+46 (0) 725 23 15 16
cherie@vassproductions.com

Ann GustavssonPublic Relations Advisor
+46 (0) 727 03 15 16
ann@vassproductions.com

Caroline Höijer SandbergPublic Relations Advisor
+46 (0) 76 55 24 626
caroline@vasspr.com

Alisa TchernovaPublic Relations Coordinator
+46 (0) 72 56 62 105
alisa@vasspr.com

Emma Svedar BoströmPublic Relations Coordinator
+46 (0) 70 882 64 58
emma@vasspr.com

Alice GarpenschöldPublic Relations Coordinator
+46 (0) 73 51 25 408
alice@vasspr.com

Sofia LindforsPublic Relations Coordinator
+46 (0) 762 64 80 00
sofia@vassproductions.com

Josefin SalmingVD Assistant & Office Manager
+46 (0) 703 63 38 35
josefin@vassproductions.com

Sanna RocksbergSenior Public Relations Advisor: maternity leave
+46 (0) 734 40 12 02
sanna@vasspr.com

VASS PR

Grev Turegatan 10
114 46 Stockholm
info@vasspr.com
08 796 94 44

SHOWROOM

Måndag – Fredag
09:00 – 17:00
info@vasspr.com
08 796 94 44

Är du intresserad av anställning eller praktik?

För tillfället finns det inga lediga tjänster.

Vi tar emot praktik följande perioder då vi är måna om att erbjuda en utvecklande och givande praktik under strukturerade former.

Block 1: 15 januari – 14e juni
Block 2: 1 juni – 1 september
Block 3: 20e augusti – 20e december

Endast ansökningar som skickas till application@vassproductions.com tas i beaktning. Skriv tydligt i ämnesraden om du vill praktisera inom PR, MEDIA eller EVENT samt vilket block. Vi ser gärna att du söker till max en avdelning.